See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2020-0221 - Voorlopig Ontwerp voor de Smart Mobility Hub - TED
Beschreibung: Update: ook gepubliceerd op TED Werkzaamheden: Architectenwerkzaamheden t.b.v. project Smart Mobility Hub voor DO, TO en UO (Definitief Ontwerp, Technisch Ontwerp en Uitvoeringsontwerp) tijdens DO (bouwteamfase) en uitvoeringsfase. Met betrekking tot opdracht AI 2020-0221 ontwerp en advisering realisatie SMH (Smart Mobility Hub) is Architectenbureau Cepezed B.V. gecontracteerd, na het doorlopen van een meervoudig onderhandse aanbesteding in november 2020. De waarde van deze opgave lag onder de Europese aanbestedingsdrempel, maar latere onvoorziene ontwikkelingen hebben ertoe geleid dat aanvullende opdrachten (op een rechtmatige) wijze moesten worden verstrekt aan Cepezed B.V.
Interne Kennung: AI 2020-0221
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht kan alleen door een bepaalde ondernemer worden uitgevoerd wegens de bescherming van andere uitsluitende rechten, met inbegrip van intellectuele-eigendomsrechten, dan die welke zijn omschreven in artikel 5, lid 10, van Richtlijn 2014/23/EU
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000