471004-2026 - Ergebnis
Polen – Versicherungen – Usługi ubezpieczeniowe na rzecz Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum, odpowiednio w odniesieniu od pierwszej do czwartej części przedmiotu zamówienia.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi ubezpieczeniowe na rzecz Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum, odpowiednio w odniesieniu od pierwszej do czwartej części przedmiotu zamówienia.
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie wykonywania usług ubezpieczeniowej na rzecz Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum, odpowiednio w odniesieniu od pierwszej do czwartej części przedmiotu zamówienia. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Zamówienie zostało podzielone na następujące części: 1.2.1 Część I – Ubezpieczenie mienia od wszelkich ryzyk losowych oraz sprzętu elektronicznego od uszkodzeń, w tym: a) Element I - Ubezpieczenie mienia od wszelkich ryzyk losowych oraz sprzętu elektronicznego od uszkodzeń, b) Element II – Ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku, dewastacji, wandalizmu. 1.2.2 Część II - ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie kosztów leczenia poekspozycyjnego. 1.2.3 Część III - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności oraz posiadania mienia, 1.2.4 Część IV – Ubezpieczenie komunikacyjne. 1.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (warunki ubezpieczenia) dla każdej części zawiera załącznik A1, A2, A3 i A4 do SWZ, tożsamy z załącznikiem nr 1 do umowy generalnej. 2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień podobnych, odpowiednio w odniesieniu od pierwszej do czwartej części zamówienia, na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp, polegającą na tym, że w okresie 3 lat od dnia udzielenia niniejszego zamówienia publicznego, udzieli wyłonionemu w tym postępowaniu Wykonawcy podobnych usług ubezpieczeniowych, do 100% wartości szacunkowej zamówienia podstawowego, co zostało skalkulowane przy szacowaniu wartości zamówienia podstawowego i na warunkach przewidzianych w umowie dla postępowania i zamówienia podstawowego. Podstawowym warunkiem ewentualnego udzielenia zamówienia podobnego będzie fakt, iż w ramach niniejszego zamówienia publicznego Wykonawca realizował usługi w terminie i z najwyższą starannością. Ponadto ewentualne udzielenie Wykonawcy zamówienia podstawowego zamówienia podobnego warunkowane jest też tym, że zapewni on nie gorszy standard i jakość oraz warunki wykonywania nowego zamówienia niż dotyczące zamówienia podstawowego, a także, że Wykonawca zaakceptuje istotne warunki dotychczasowej umowy, jak również strony w wyniku negocjacji uzgodnią wynagrodzenie oraz termin wykonania takiego zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66512000 Unfall- und Krankenversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUbezpieczenie mienia od wszelkich ryzyk losowych oraz sprzętu elektronicznego od uszkodzeń
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie wykonywania usług ubezpieczeniowej na rzecz Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum, odpowiednio w odniesieniu od pierwszej do czwartej części przedmiotu zamówienia. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Zamówienie zostało podzielone na następujące części: 1.2.1 Część I – Ubezpieczenie mienia od wszelkich ryzyk losowych oraz sprzętu elektronicznego od uszkodzeń, w tym: a) Element I - Ubezpieczenie mienia od wszelkich ryzyk losowych oraz sprzętu elektronicznego od uszkodzeń, b) Element II – Ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku, dewastacji, wandalizmu. 1.2.2 Część II - ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie kosztów leczenia poekspozycyjnego. 1.2.3 Część III - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności oraz posiadania mienia, 1.2.4 Część IV – Ubezpieczenie komunikacyjne. 1.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (warunki ubezpieczenia) dla każdej części zawiera załącznik A1, A2, A3 i A4 do SWZ, tożsamy z załącznikiem nr 1 do umowy generalnej.
Haupteinstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje skorzystania z prawa opcji, w zakresie części I przedmiotu zamówienia, w trakcie trwania umowy do 20% wartości zamówienia podstawowego. Jest to związane z oddaniem do użytku budynku B wraz z wyposażeniem, zgodnie z realizacją umowy „Modernizacja i rozbudowa istniejącego Kampusu UJ CM w Krakowie Prokocimiu-Etap I”. 2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego między innymi w art. 441 ustawy Pzp, tj. zwiększenia zakresu przedmiotu zamówienia. W związku z tym Zamawiający może, ale nie musi zlecić Wykonawcy wykonanie części zamówienia objętej prawem opcji. Wykonawcy nie przysługują z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji żadne roszczenia. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia podstawowego. Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za faktycznie zrealizowany zakres przedmiotu umowy. Zamawiający zobowiązuje się do poinformowania Wykonawcy z odpowiednim wyprzedzeniem o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający uzależnia skorzystanie z prawa opcji od możliwości finansowych pozwalających na ich wykonanie. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie (zlecenie) w formie pisemnej lub elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym na wskazany do korespondencji adres siedziby lub poczty elektronicznej, a w takim przypadku Wykonawca zobowiązany będzie do jego realizacji zgodnie z wymaganiami SWZ i jej załączników oraz za cenę i w terminach wynikających z treści złożonej oferty i zawartej umowy. 3. Zamawiający nie przewiduje wznowień.
LosLOT-0002
Titelubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie kosztów leczenia poekspozycyjnego
Haupteinstufung (cpv): 66512000 Unfall- und Krankenversicherungen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający nie przewiduje wznowień ani opcji.
LosLOT-0003
TitelUbezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności oraz posiadania mienia
Haupteinstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
LosLOT-0004
TitelUbezpieczenie komunikacyjne
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen