2. Verfahren
Verfahren
Titel: Různé další speciální chemické látky a prostředky III.
Beschreibung: Nákup chemických látek a prostředků. Výzva k poskytnutí plnění uzavřená ve 2. čtvrtletí 2025. na základě rámcové dohody č. 24106000289.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434560 Chemische Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: čj. MO 814267/2024-551200