2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tisk a dodávka tiskopisů pro CENDIS, s. p.
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je sjednání rámcové dohody (dále také „smlouva“) obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích objednávek jejichž předmětem je zajištění průběžných dodávek tiskopisů na základě požadavků Zadavatele za účelem zajištění výroby tiskopisů souvisejících s provozem vozidel na pozemních komunikacích (agendy vozidel a řidičů, STK, SME a BESIPu). Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v příloze č. 1 návrhu smlouvy, příloze č. 2 – Technická specifikace a dle grafických náhledů uvedených v příloze č. 3 – Grafické náhledy. Zajištění balení tiskopisů dle technické specifikace uvedené v příloze č. 2 – Technická specifikace a kalkulace. Dále zajištění dopravy do místa plnění veřejné zakázky (viz čl. 3 Doba a místo plnění veřejné zakázky). Součástí předmětu plnění mohou být i jednorázové požadavky na výrobu tiskopisů nad rámec technické specifikace uvedené v této zadávací dokumentaci. Dodavatel se zavazuje zajistit výrobu těchto tiskopisů za ceny dle sjednaných cen, není-li dále stanoveno jinak. V případě, že výroba bude vyžadovat specifické technologické postupy, individuální výrobu nebo vznik dalších mimořádných nákladů, předloží dodavatel zadavateli před zahájením plnění cenovou nabídku k předchozímu odsouhlasení. Zadavatel si vyhrazuje právo poptat požadované plnění i u jiných dodavatelů. V případě, že zadavatel obdrží výhodnější nabídku, zejména z hlediska ceny nebo lhůty dodání, je oprávněn realizovat objednávku u jiného dodavatele, aniž by tím došlo k porušení této smlouvy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22450000 Fälschungssichere Druckerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22458000 Spezial-Druckerzeugnisse, 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: CEN/1000/1080/2026