See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie wykonywania okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacji sprzętu i aparatury medycznej będących na stanie Instytutu
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: świadczenie usług w zakresie wykonywania okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacji sprzętu i aparatury medycznej będących na stanie Instytutu. Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia zostało zakwalifikowane do usług. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla Części nr 1-56; 3) załącznik nr 2a – opis przedmiotu zamówienia (OPZ); 4) załącznik nr 3 – projekt umowy. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 4. Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do wszystkich części (pakietów) zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia na które Wykonawca może złożyć ofertę oraz nie określa maksymalnej liczby części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. 5. Liczba części zamówienia (pakietów, zadań): 56. 6. Termin wykonania zamówienia: sukcesywnie w okresie 36 miesięcy od daty zawarcia umowy. 7. Szczegółowe zagadnienia dotyczące terminu wykonania umowy określa projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 8. W przypadkach określonych w projekcie umowy termin wykonania umowy może ulec zmianie. 9.Miejsce realizacji zamówienia: Narodowy Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. hab. med. Eleonory Reicher z siedzibą w Warszawie (02-637), ul. Spartańska 1. 10.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 11.Wszystkie wymagania określone w SWZ i dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 12.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 13.Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 14.Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.
Interne Kennung: 12/PN/2025/MT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatu do znieczulania Atlan A350
Beschreibung: 1.Przedmiot zamówienia: świadczenie usług w zakresie wykonywania okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacji sprzętu i aparatury medycznej będących na stanie Instytutu. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1)załącznik nr 1 – formularz oferty; 2)załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla Części nr 1-56; 3)załącznik nr 2a – opis przedmiotu zamówienia (OPZ); 4)załącznik nr 3 – projekt umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo niepełnej realizacji umowy w zakresie danej części. Zamówienie realizowane będzie zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego. Wartość świadczenia stron nie będzie jednak niższa niż 70% całkowitej wartości Przedmiotu Umowy brutto (każdej z części zamówienia). Powyższe nie ma zastosowania w przypadku odstąpienia od Umowy lub wypowiedzenia Umowy przez Zamawiającego wskutek okoliczności zawinionych przez Wykonawcę lub niezależnych od woli Stron.
Interne Kennung: część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatu Sonopuls 190S
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatu Vivid S5
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatury medycznej
Interne Kennung: część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5- Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatów BTL
Interne Kennung: część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatu CT Somatom Definition
Interne Kennung: część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatów EKG Aspel
Interne Kennung: część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatów EKG ELI 280
Interne Kennung: część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatu RTG Eidos RF439
Interne Kennung: część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatu RTG Cios Fusion
Interne Kennung: część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatu RTG DRX Evolution
Interne Kennung: część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatu RTG OEC ONE CRD
Interne Kennung: część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatu RTG Radsped Pro
Interne Kennung: część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatów USG 1
Interne Kennung: część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatów USG Philips
Interne Kennung: część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatów USG RS 80A
Interne Kennung: część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym aparatów USG
Interne Kennung: część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym bieżni Zebris FDM-TH
Interne Kennung: część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym defibrylatorów DefiMax
Interne Kennung: część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym defibrylatorów Lifepak
Interne Kennung: część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym diatermii chirurgicznej GN640
Interne Kennung: część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym diatermii chirurgicznej VIO 300D
Interne Kennung: część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym diatermii endoskopowej ENDO
Interne Kennung: część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym holterów
Interne Kennung: część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym kardiomonitorów B125, B450
Interne Kennung: część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym kardiomonitorów C86
Interne Kennung: część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym kardiomonitorów Mindray
Interne Kennung: część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym kardiomonitorów Philips
Interne Kennung: część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym kardiomonitorów
Interne Kennung: część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym komory laminarnej Bio 130
Interne Kennung: część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym lamp operacyjnych
Interne Kennung: część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym urządzenia Master Screen PFT
Interne Kennung: część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym myjki ultradźwiękowej Sonic 6D
Interne Kennung: część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym myjni do basenów FD1600;
Interne Kennung: część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym podnośników
Interne Kennung: część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 36 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym pomp infuzyjnych Alaris GH
Interne Kennung: część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym pomp infuzyjnych Medima
Interne Kennung: część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym pomp infuzyjnych Perfusor
Interne Kennung: część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym pomp infuzyjnych Plum A+
Interne Kennung: część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym respiratorów Para Pac Plus
Interne Kennung: część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym respiratorów SV600
Interne Kennung: część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: część nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 43 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym sprzętu Aspel
Interne Kennung: część nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 44 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym sprzętu okulistycznego
Interne Kennung: część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 45 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym sprzętu rehabilitacyjnego EiE
Interne Kennung: część nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 46 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym sprzętu rehabilitacyjnego Technomex
Interne Kennung: część nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 47 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym sprzętu rehabilitacyjnego
Interne Kennung: część nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 48 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym ssaków elektrycznych
Interne Kennung: część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Część nr 49 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym stołu operacyjnego Tru System 7500
Interne Kennung: część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Część nr 50 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym szaf endoskopowych
Interne Kennung: część nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 51 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym szyn do ćwiczeń biernych Artromot
Interne Kennung: część nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Część nr 52 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym urządzeń sterylizacyjnych
Interne Kennung: część nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Część nr 53 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym wirówek 5810 R
Interne Kennung: część nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Część nr 54 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym wstrzykiwacza CT Motion
Interne Kennung: część nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Część nr 55 – Konserwacja wraz z przeglądem technicznym wstrzykiwacza Spectris Solaris EP MR
Interne Kennung: część nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Część nr 56 - Konserwacja wraz z przeglądem technicznym zestawu do neuromonitoringu
Interne Kennung: część nr 56