2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst onderhoud watergangen gemeente Tholen 2026-2029
Beschreibung: De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Het maaien van droge taluds watergangen, b. het maaien droge en natte watergangen en waterpartijen, c. het verzamelen en afvoeren van vrijkomend materiaal, d. het vrij maaien van inname punten t.b.v. brandweer, e. vrij maaien en schoonmaken uitstroom punten voor drainage en riolering in taluds watergangen, f. uitvoeren flora en fauna checks. Voor deze opdracht geldt een maximale waarde van € 1.500.000,- exclusief BTW over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties. Indien binnen de contractduur de maximale waarde van € 1.500.000,- exclusief BTW wordt bereikt, zal de overeenkomst bij het bereiken van voornoemde maximale waarde van rechtswege eindigen. De grens van de omvang van de overeenkomst staat los van de eventuele looptijd of contractduur.
Interne Kennung: K012153
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie