See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met een deelnemer voor de opmaak van en het beheer van een centrale databank in het kader van de toekenning van sociaal tarief op de waterfactuur (via Kruispuntbank van de Sociale Zekerheid - KSZ)
Beschreibung: Raamovereenkomst met een deelnemer voor de opmaak van en het beheer van een centrale databank in het kader van de toekenning van sociaal tarief op de waterfactuur (via Kruispuntbank van de Sociale Zekerheid - KSZ)
Interne Kennung: AK24-9854
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48611000 Datenbanksoftwarepaket, 48612000 Datenbankverwaltungssystem, 48613000 Elektronische Datenverwaltung, 48614000 Datenerfassungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AK24-9854 - 1
Interne Kennung: 1