2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie terenów zieleni miejskiej w Zakopanem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ogrodniczych na terenach zieleni miejskiej oraz świadczenie usług ogrodniczych w zakresie utrzymania terenów zielonych oraz świadczenie usług ogrodniczych w obrębie zadrzewienia gminnego, w tym na terenie wpisanym do rejestru zabytków województwa małopolskiego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Podstawa prawna: art. 138 ust. 4 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Swiadczenie usług ogrodniczych na terenach zieleni miejskiej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ogrodniczych na terenach zieleni miejskiej, polegających na: 1) zakładaniu i utrzymywaniu nowych nasadzeń z roślinnością jednoroczną o szacunkowej powierzchni łącznej 10 m2, 2) utrzymywaniu kwietników, donic i wież kwiatowych w szacunkowej ilości 600 szt. 3) zakładaniu i utrzymywaniu rabat z roślinnością trwałą (w tym bieżącego utrzymywania powierzchni ściółkowanych), o szacunkowej powierzchni łącznej 9729 m2, 4) pielęgnacji żywopłotów o szacunkowej powierzchni łącznej 6143 mb oraz krzewów o szacunkowej powierzchni łącznej 5668 m2, 5) nawożeniu zieleńców o szacunkowej powierzchni łącznej 86324 m2, 6) rekultywacji zieleńców, 7) utrzymywaniu miejsc pamięci narodowej, 8) sadzeniu żywopłotów oraz uzupełnianiu brakujących fragmentów żywopłotów, 9) utrzymaniu nawierzchni żwirowych o szacunkowej powierzchni 354 m2, 10) przewożeniu wież kwiatowych oraz donic betonowych i drewnianych, 11) przechowywaniu kwietników, donic, skrzynek oraz wież kwiatowych, zlokalizowanych na terenie miasta Zakopane zgodnie z załącznikiem nr 5 tab. 2 do wzoru umowy, stanowiącego załącznik nr 5 SWZ, 12) zakładaniu i pielęgnacji nowych łąk kwietnych o szacunkowej powierzchni 400 m2 13) pielęgnacji istniejących łąk kwietnych o szacunkowej powierzchni łącznej 1226,50m2.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks, 77312000 Unkrautjäten, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77342000 Heckenschnitt, 77314100 Anlegen von Rasen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcji nie przewiduje się.
Los: LOT-0002
Titel: Swiadczenie usług ogrodniczych w zakresie utrzymania terenów zielonych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ogrodniczych w zakresie utrzymania terenów zielonych, polegających na: 1) bieżącym utrzymywaniu czystości terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 288 007 m2, 2) jesiennym grabieniu terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 137009 m2 oraz wiosennego grabienia terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 287557 m2, 3) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 6-krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 92296m2, 4) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 6-krotnego koszenia na terenie Równi Krupowej dolnej o szacunkowej powierzchni 54956 m2, 5) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 3-krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 5956 m2, 6) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 2-krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 22094 m2, 7) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 1-krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 112 705 m2.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks, 77312000 Unkrautjäten, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77314100 Anlegen von Rasen
Los: LOT-0003
Titel: Swiadczenie usług ogrodniczych w obrębie zadrzewienia gminnego, w tym na terenie wpisanym do rejestru zabytków województwa małopolskiego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ogrodniczych w obrębie zadrzewienia gminnego, w tym na terenie wpisanym do rejestru zabytków województwa małopolskiego, polegających na: 1) pielęgnacji drzew, w tym wykonywaniu wzmocnień mechanicznych drzew poprzez założenie elastycznych wiązań linowych, 2) pielęgnacji krzewów, 3) pielęgnacji młodych nasadzeń drzew, 4) pielęgnacji drzew i krzewów w ramach skrajni drogowej, 5) wycince drzew, 6) usuwaniu drzew-złomów i drzew-wywrotów, 7) frezowaniu pni, 8) karczowaniu krzewów, 9) remontowaniu zabezpieczeń drzew.
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege