471120-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa licencji JET BRAINS ALL PRODUCTS PACK COMMERCIAL
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa licencji JET BRAINS ALL PRODUCTS PACK COMMERCIAL
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa licencji: JetBrains IntelliJ DEA wersja 2025.3.1.1 i JetBrains PyCharm wersja 2025.3.1.1 lub równoważnych. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: załączniku nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 6 do SWZ Projektowane postanowienia umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: załączniku nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia, załączniku nr 6 do SWZ Projektowane postanowienia umowy.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji.