2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj digitalizace v Odrách III.
Beschreibung: Předmětem této zakázky je modernizace a rozšíření stávajícího informačního a komunikačního systému za účelem zvýšení elektronizace a efektivnosti územní veřejné správy. V rámci této zakázky dojde k pořízení HW infrastruktury (virtualizační cluster + firewall) a SW vybavení (Ekonomický systém, Portál občana) včetně zajištění servisních služeb (technická podpora, údržba apod.) po dobu 5 let. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 08/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část A
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka a instalace HW infrastruktury, konkrétně vysoce dostupného virtualizačního clusteru vč. systému pro zálohování dat a dále dodávka a instalace firewallu. Součástí zakázky je rovněž zajištění servisních služeb po dobu 5 let od převzetí předmětu plnění. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: část A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
Los: LOT-0002
Titel: část B
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka a instalace SW vybavení (Ekonomický systém, Portál občana). Plnění této části zakázky bude probíhat ve 2 fázích (analytická, implementační). Součástí zakázky je rovněž zajištění servisních služeb po dobu 5 let od zahájení provozu systému. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: část B