See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding ICT Hardware voor Stichting voor Christelijk Nationaal Schoolonderwijs Ede e.o i.sm. Contractables
Beschreibung: De aanbesteding betreft een Raamovereenkomst voor levering van. laptops; desktop PC's; Chromebooks; aanverwante randapparatuur zoals beeldschermen, etc; overige front-end ICT-hardware; etc.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0000