2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Raamovereenkomst Voorbereidende werkzaamheden t.b.v. het mobiliteitsplan
Beschreibung: De aard van deze opdracht vergt een flexibele aanpak. Het Uitvoeringsprogramma Mobiliteitsplan 2024–2028 vormt een dynamisch kader: het kan gedurende de looptijd van de overeenkomst worden bijgesteld, bijvoorbeeld als gevolg van beleidsontwikkelingen, participatieresultaten of bestuurlijke keuzes. Dit kan betekenen dat locaties worden toegevoegd, gewijzigd of vervallen. De opdrachtnemer dient hierop te kunnen anticiperen en is in staat om binnen de scope v De opdracht omvat (niet-limitatief) de volgende werkzaamheden: • Het voorbereiden en begeleiden van participatietrajecten per locatie; • Het beoordelen van wensen en input van inwoners op verkeerskundige en technische haalbaarheid; • Het opstellen van ontwerptekeningen conform richtlijnen en gemeentelijke beleidskaders; • Het opstellen van kostenramingen per maatregel of locatie; • Het voorbereiden van de subsidieaanvragen voor maatregelen; • Het opstellen van technische bestekken en aanbestedingsstukken voor de uitvoeringsfase. De opdracht omvat (niet-limitatief) de volgende werkzaamheden: • Het voorbereiden en begeleiden van participatietrajecten per locatie; • Het beoordelen van wensen en input van inwoners op verkeerskundige en technische haalbaarheid; • Het opstellen van ontwerptekeningen conform richtlijnen en gemeentelijke beleidskaders; • Het opstellen van kostenramingen per maatregel of locatie; • Het voorbereiden van de subsidieaanvragen voor maatregelen; • Het opstellen van technische bestekken en aanbestedingsstukken voor de uitvoeringsfase.
Interne Kennung: 2025-007647
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeente wenst een raamovereenkomst te sluiten met een initiële looptijd van vier (4) jaren. De gemeente heeft eenzijdig de mogelijkheid de looptijd van de overeenkomst tweemaal te verlengen met telkens één jaar. Indien de gemeente gebruik wenst te maken van een verlengingsoptie zal de gemeente opdrachtnemer hier tijdig over inlichten (uiterlijk 6 maanden voordat de looptijd van de overeenkomst zal verstrijken). De raamovereenkomst eindigt van rechtswege wanneer de maximale looptijd van 6 jaar (inclusief de verlengopties van twee maal één jaar) of wanneer het plafondbedrag van € 1.000.000 is bereikt. De overeenkomst komt tot stand nadat de gemeente tot definitieve gunning is overgegaan.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71311300 Beratung im Bereich Infrastrukturen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1