See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG WSPARCIA TECHNICZNEGO, UTRZYMANIOWYCH, PROGRAMISTYCZNYCH I KONSULTACYJNYCH DLA WDROŻONEGO W INSTYTUCIE KOLEJNICTWA ZINTEGROWANEGO SYSTEMU INFORMATYCZNEGO KLASY ERP I WORKFLOW.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług wsparcia technicznego, utrzymaniowych, konsultacyjnych i programistycznych. Usługi te dotyczą wdrożonego w Instytucie Kolejnictwa Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP i WORKFLOW. Szczegółowy opis zamówienia zawiera OPZ stanowiący załącznik nr 2 do Zaproszenia.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: IK.DZ.261.10.WR.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung