2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud bestekken 26-008 en 26-009
Beschreibung: Primair gaat het om het onderhouden van de groenvoorzieningen op basis van beeldbestekken conform de Kwaliteitscatalogus Openbare Ruimte 2023 (CROW) gebied Noord dan wel gebied Zuid in gemeente Haarlemmermeer. Het is géén raamovereenkomst maar een overheidsopdracht voor diensten (CPV code 77310000-6 Beplanten en onderhouden van groengebieden). Mede op basis van historische gegevens bedraagt het te verwachten volume voor deze opdracht gemiddeld, • Gebied Noord: € 1.070.000,- exclusief BTW per jaar; • Gebied Zuid: € 1.460.000,- exclusief BTW per jaar;
Interne Kennung: 2026-532
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel Noord Groenonderhoud bestek 26-008
Beschreibung: Primair gaat het om het onderhouden van de groenvoorzieningen op basis van beeldbestekken conform de Kwaliteitscatalogus Openbare Ruimte 2023 (CROW) gebied Noord. Het is géén raamovereenkomst maar een overheidsopdracht voor diensten (CPV code 77310000-6 Beplanten en onderhouden van groengebieden). Mede op basis van historische gegevens bedraagt het te verwachten volume voor deze opdracht gemiddeld, • Gebied Noord: € 1.070.000,- exclusief BTW per jaar;
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties: De overeenkomst heeft een looptijd van drie (3) jaren met als ingangsdatum 1 januari 2027. Gemeente heeft de optie de overeenkomst te verlengen met twee (2) keer één (1) jaar na schriftelijke kennisgeving tenminste twee maanden voor de afloopdatum.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel Zuid Groenonderhoud bestek 26-009
Beschreibung: Primair gaat het om het onderhouden van de groenvoorzieningen op basis van beeldbestekken conform de Kwaliteitscatalogus Openbare Ruimte 2023 (CROW) gebied Zuid. Het is géén raamovereenkomst maar een overheidsopdracht voor diensten (CPV code 77310000-6 Beplanten en onderhouden van groengebieden). Mede op basis van historische gegevens bedraagt het te verwachten volume voor deze opdracht gemiddeld, • Gebied Zuid: € 1.460.000,- exclusief BTW per jaar;
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-532
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2