471164-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa systemu LC-OCT. (DZP.25.36.2026)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemu LC-OCT. (DZP.25.36.2026)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu LC-OCT. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia (zwanym również OPZ). 3. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu unijnego. Zakup jest finansowany z projektu pt.: „MOSTY ZDROWIA: Tworzenie transgranicznej telemedycznej platformy diagnostyczno - terapeutycznej dla lekarzy i pacjentów”/ HEALTH BRIDGES: Establishment of a cross-border telemedicine diagnostics and therapeutic platform for doctors and patients (akronim Health Bridges), nr Projektu: PLUA.02.01-IP.01-0119/23, nr umowy o dofinansowanie: PLUA.02.01-IP.01-0119/23-00. Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Program Interreg NEXT Polska – Ukraina 2021-2027, Priorytet 2 Zdrowie. 4. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) wg załącznika nr 3 do SWZ 5. RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ 6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung326603-2026
Interne KennungDZP.25.36.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp wstępne ogłoszenie informacyjne opublikowane w Dz. Urz. U.E. nr 16/2026 51621-2026 z dnia 23/01/2026, oraz umieszczone na stronie internetowej UM w Lublinie w dniu 23/01/2026
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
5. Los
LosLOT-0001