2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accessoires hartbewakingsmonitoren
Beschreibung: Wij zijn opzoek naar leverancier voor de levering van accessoires voor de hartbewakingsmonitoren voor in de ambulances van VRR €412500 exclusief BTW
Interne Kennung: 861784
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1