2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van een truckgemonteerde veegmachine
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van een truckgemonteerde veegmachine inclusief onderhoudscontract. Het leveren van 1 truckgemonteerde veegmachine inclusief onderhoudscontract.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Levering van een truckgemonteerde veegmachine inclusief onderhoudscontract.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.