See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpieczenie ruchu urządzeń w zakresie przeglądów okresowych, remontów wraz z legalizacją aparatury kontrolno-pomiarowej wentylatorów głównego przewietrzania oraz pogotowia awaryjnego dla urządzeń
Beschreibung: Zabezpieczenie ruchu urządzeń w zakresie przeglądów okresowych, remontów wraz z legalizacją aparatury kontrolno-pomiarowej wentylatorów głównego przewietrzania oraz pogotowia awaryjnego dla urządzeń
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Wykonanie przeglądu wentylatora WOK 3,0/I przy szybie „V-Zachodni” – Pompownia Dębieńsko
Beschreibung: Część I: Wykonanie przeglądu wentylatora WOK 3,0/I przy szybie „V-Zachodni” – Pompownia Dębieńsko
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Wykonanie przeglądów łopatek laminatowych wirnika wentylatora WOK 3,0/I przy szybie „V-Zachodni” – Pompownia Dębieńsko.
Beschreibung: Część II: Wykonanie przeglądów łopatek laminatowych wirnika wentylatora WOK 3,0/I przy szybie „V-Zachodni” – Pompownia Dębieńsko.
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Remont kapitalny wentylatorów WPK 5.0 nr 1 i nr 2 na szybie ,,Północny".
Beschreibung: Część III: Remont kapitalny wentylatorów WPK 5.0 nr 1 i nr 2 na szybie ,,Północny".
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: Remont klapy rewersyjnej wentylatora WPK 5.0 nr 1 i nr 2 szybu ,,Północnego"
Beschreibung: Część IV: Remont klapy rewersyjnej wentylatora WPK 5.0 nr 1 i nr 2 szybu ,,Północnego"