471223-2025 - Wettbewerb
Polen – Computerspeichereinheiten – Rozbudowa przestrzeni dyskowej posiadanej przez Zamawiającego macierzy, modernizacja Systemu Kopii Bezpieczeństwa w Lokalizacji Podstawowej i Zapasowej Zamawiającego oraz dostawa licencji na oprogramowanie obsługujące pocztę elektroniczną
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa przestrzeni dyskowej posiadanej przez Zamawiającego macierzy, modernizacja Systemu Kopii Bezpieczeństwa w Lokalizacji Podstawowej i Zapasowej Zamawiającego oraz dostawa licencji na oprogramowanie obsługujące pocztę elektroniczną
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) rozbudowa posiadanej przez Zamawiającego macierzy Fujitsu Eternus DX200 S5 S/N 4602219355, 2) rozbudowa posiadanego przez zamawiającego Systemu Kopii Bezpieczeństwa opartego o urządzenie Fujitsu Eternus CS200c S4 S/N: YMHT001108 wraz z oprogramowaniem Commvault, 3) dostawa licencji Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise wraz z rocznym pakietem Software Assurance (SA) zgodnej z posiadanym przez zamawiającego Systemem Pocztowym Microsoft Exchange Server 2016 Standard wraz wdrożeniem lub dostawa rozwiązania równoważnego, 4) usługa wdrożeniowa, 5) usługa wsparcia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrenshttps://platformazakupowa.pl/transakcja/1141040
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48312000 Softwarepaket für das elektronische Publizieren, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72268000 Bereitstellung von Software, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZP/13/2025/JK
Haupteinstufung (cpv): 48312000 Softwarepaket für das elektronische Publizieren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72268000 Bereitstellung von Software, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 71356300 Technische Unterstützung