2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń infrastruktury serwerowej, oprogramowania oraz szafy serwerowej RACK dla Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego, ul. Szachowa 1, 04-894 Warszawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń infrastruktury serwerowej, oprogramowania oraz szafy serwerowej RACK dla Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego, ul. Szachowa 1, 04-894 Warszawa. Postepowanie podzielone jest na 3 części. Część 1: dostawa sprzętu; Część 2: dostawa oprogramowania; Część 3: dostawa szafy serwerowej RACK z systemem chłodzenia, gaszenia pożaru i kontroli dostępu;
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu
Beschreibung: Dostawa sprzętu - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa oprogramowania
Beschreibung: Dostawa oprogramowania - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik nr 2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa szafy serwerowej RACK z systemem chłodzenia, gaszenia pożaru i kontroli dostępu;
Beschreibung: Dostawa szafy serwerowej RACK z systemem chłodzenia, gaszenia pożaru i kontroli dostępu; - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik nr 2 do SWZ.