471259-2026 - Wettbewerb
Belgien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Overheidsopdracht voor diensten met betrekking tot diensten Identity and Access Management oplossing
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOverheidsopdracht voor diensten met betrekking tot diensten Identity and Access Management oplossing
BeschreibungDeze opdracht heeft betrekking tot de levering, implementatie, configuratie, migratie en het onderhoud van een Identity and Access Management (IAM)-oplossing voor het beheer van toegangsrechten van interne gebruikers binnen het RIZIV.
Interne KennungRIZIV-ICT-2025-08
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
TitelRIZIV-ICT-2025-08 - 1
Interne Kennung1