2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Leusden - Groenonderhoud
Beschreibung: De Aanbestedende dienst is voornemens om het snoeien van beplantingen, het knippen van hagen en het verwijderen van onkruid uit beplantingsvakken uit te besteden. De opdracht, voor een initiële periode van vier (4) jaar met een mogelijkheid tot verlenging van één (1) maal twee (2) jaar, is opgedeeld in twee percelen te weten: • Perceel 1: Noord; • Perceel 2: Zuid. Voor elk perceel is een (RAW-) bestek opgesteld. De Aanbestedende dienst wenst (aldus) per perceel een Overeenkomst af te sluiten met één (1) professionele en betrouwbare Ondernemer ten behoeve van de uitvoering van de in het bestek vermelde Dienst(en). -
Interne Kennung: IBMN-2025-LEU-RR-002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten, 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Noord
Beschreibung: De Aanbestedende dienst is voornemens om het snoeien van beplantingen, het knippen van hagen en het verwijderen van onkruid uit beplantingsvakken uit te besteden. De opdracht, voor een initiële periode van vier (4) jaar met een mogelijkheid tot verlenging van één (1) maal twee (2) jaar, is opgedeeld in twee percelen te weten: • Perceel 1: Noord; • Perceel 2: Zuid. Voor elk perceel is een (RAW-) bestek opgesteld. De Aanbestedende dienst wenst (aldus) per perceel een Overeenkomst af te sluiten met één (1) professionele en betrouwbare Ondernemer ten behoeve van de uitvoering van de in het bestek vermelde Dienst(en).
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Zuid
Interne Kennung: 2