See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie naprawy przekładni dwustopniowych wraz z zestawami kołowymi zdemontowanymi ze zmodernizowanych elektrycznych zespołów trakcyjnych serii EN57
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie naprawy przekładni dwustopniowych wraz z zestawami kołowymi zdemontowanymi ze zmodernizowanych elektrycznych zespołów trakcyjnych serii EN57. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy (Załącznik nr 1 do SWZ).
Interne Kennung: Id.240.573.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca okres procedowania na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp, w związku z przekazaniem do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej w dniu 27.05.2025 Wstępnego ogłoszenia informacyjnego, opublikowanego w dniu 30.05.2025, Numer wydania Dz.U. S: 103/2025, Numer publikacji ogłoszenia: 349028-2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Wykonywanie naprawy przekładni dwustopniowej typu GGT 275 SO /549 lub GGM 275 SO/549 firmy Gmeinder, wraz z zestawem kołowym napędnym typu 42MN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest w ykonywanie naprawy przekładni dwustopniowej typu GGT 275 SO /549 lub GGM 275 SO/549 firmy Gmeinder, wraz z zestawem kołowym napędnym typu 42MN. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy (Załącznik nr 1 do SWZ).
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest upoważniony do skorzystania z prawa opcji w trakcie trwania Umowy, które zostało opisane w § 2A Wzoru umowy (Załącznik nr 1 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Wykonywanie naprawy przekładni dwustopniowej typu GMK 2-55-495C firmy TSA, wraz z zestawem kołowym napędnym typu 42MN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie naprawy przekładni dwustopniowej typu GMK 2-55-495C firmy TSA, wraz z zestawem kołowym napędnym typu 42MN. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy (Załącznik nr 1 do SWZ).
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Wykonywanie naprawy przekładni dwustopniowej typu AWHC495Z firmy Wikov MGI a.s, wraz z zestawem kołowym napędnym typu 42MN.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie naprawy przekładni dwustopniowej typu AWHC495Z firmy Wikov MGI a.s, wraz z zestawem kołowym napędnym typu 42MN. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy (Załącznik nr 1 do SWZ).
Interne Kennung: Część nr 3