471347-2026 - Wettbewerb
Polen – Fernmeldedienste – Świadczenie usług wdrożenia i migracji oraz utrzymania łączy internetowych, routerów, Firewall oraz systemu ochrony przed atakami DDoS dla IMGW-PIB z podziałem na dwie części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług wdrożenia i migracji oraz utrzymania łączy internetowych, routerów, Firewall oraz systemu ochrony przed atakami DDoS dla IMGW-PIB z podziałem na dwie części
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje: 1) Część nr 1 zamówienia – przedmiotem zamówienia jest wdrożenie i migracja oraz utrzymanie łączy internetowych oraz systemu ochrony przed atakami DDoS dla IMGW-PIB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1 zamówienia (Zadanie nr 1), zwanym dalej OPZ dla części nr 1 zamówienia. 2) Część nr 2 zamówienia – przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi udostępnienia, konfiguracji i uruchomienia routerów i firewalli oraz systemu do zarządzania firewallami dla IMGW-PIB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2 zamówienia (Zadanie nr 2), zwanym dalej OPZ dla części nr 2 zamówienia.
Interne KennungWZP.270.13.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelWdrożenie i migracja oraz utrzymanie łączy internetowych oraz systemu ochrony przed atakami DDoS dla IMGW-PIB.
BeschreibungCzęść nr 1 zamówienia – przedmiotem zamówienia jest wdrożenie i migracja oraz utrzymanie łączy internetowych oraz systemu ochrony przed atakami DDoS dla IMGW-PIB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – OPZ dla części nr 1 zamówienia.
Interne KennungCzęść nr 1 zamówienia
LosLOT-0002
TitelŚwiadczenie usługi udostępnienia, konfiguracji i uruchomienia routerów i firewalli oraz systemu do zarządzania firewallami dla IMGW-PIB.
BeschreibungCzęść nr 2 zamówienia – przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi udostępnienia, konfiguracji i uruchomienia routerów i firewalli oraz systemu do zarządzania firewallami dla IMGW-PIB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – OPZ dla części nr 2 zamówienia.
Interne KennungCzęść nr 2 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 72315100 Datennetzunterstützung