471397-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Versorgungsunternehmen – Provozování soustavy zásobování tepelnou energií ve městě Smiřice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvozování soustavy zásobování tepelnou energií ve městě Smiřice
BeschreibungMěsto Smiřice jakožto zadavatel plánuje v rámci tohoto zadávacího řízení vybrat odborného správce a provozovatele soustavy zásobování tepelnou energií ve městě Smiřice, s nímž bude uzavřena pachtovní smlouva (jejíž návrh tvoří přílohu č. 6 zadávací dokumentace uveřejněné na profilu zadavatele). Provozovatel soustavy zásobování tepelnou energií, jejímž je zadavatel výlučným vlastníkem, bude vyrábět tepelnou energii v propachtovaných zdrojích tepelné energie a dodávat ji zadavateli coby propachtovateli a dalším odběratelům. Provozovatel bude rovněž povinen provést technické zhodnocení předmětu pachtu - v podrobnostech viz zadávací dokumentace a její přílohy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o nadlimitní koncesi na služby zadávanou v otevřeném řízení.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65000000 Versorgungsunternehmen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65400000 Andere Energieversorgungsquellen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungVeřejná zakázka, resp. koncese, není dělena na části.
Interne KennungProvozování soustavy zásobování tepelnou energií ve městě Smiřice