2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaciągnięcie kredytu długoterminowego w wysokości do 7 285 459,21 zł
Beschreibung: Celem zaciągnięcia kredytu w wysokości do 7 285 459,21 zł jest sfinansowanie planowanego deficytu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych pożyczek i kredytów. Okres spłaty rat kapitałowych kredytu: marzec 2026r. – grudzień 2040 r. Bank postawi do dyspozycji Zamawiającego kredyt niezwłocznie po zawarciu umowy, jednak nie później niż do 31.12.2025 r. Zamawiający nie przewiduje możliwości spłaty rat kredytu w walutach obcych. Wszelkie naliczenia pomiędzy wykonawcą a zamawiającym będą dokonywane w złotych polskich (PLN). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: SZP.271.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001