2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pakietów i odkażalników
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pakietów i odkażalników. Zamówienie zostało podzielone na 3 niżej wymienione zadania/części: - Zadanie nr 1 – Indywidualny pakiet do likwidacji skażeń IPLS-1; - Zadanie nr 2 – Uniwersalny odkażalnik proszkowy; - Zadanie nr 3 – Organiczny roztwór odkażający ORO; Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zostaną przekazane na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do składania ofert. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w zakresie 3 ww. zadań/części. Warunki oraz szczegółowy zakres prawa opcji zostaną przekazane na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do składania ofert. 3. Zgodnie z art. 404 ust. 1 ustawy Pzp o udzielenie zamówienia w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa może ubiegać się Wykonawca mający siedzibę albo miejsce zamieszkania w jednym z państw członkowskich Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub państwie, z którym Unia Europejska lub Rzeczpospolita Polska zawarła umowę międzynarodową dotyczącą tych zamówień.
Vorherige Bekanntmachung: 28903-2026
Interne Kennung: 22/2026/D-OiB
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający nie ogranicza liczby Wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do składania ofert oraz zaprosi do złożenia oferty wszystkich Wykonawców, którzy złożyli niepodlegające odrzuceniu wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, spełniają warunki udziału w postępowaniu oraz nie podlegają wykluczeniu z postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Indywidualny pakiet do likwidacji skażeń IPLS-1
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa indywidualnych pakietów do likwidacji skażeń IPLS-1. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia (w tym pozyskiwane w ramach zadania ilości) zostaną przekazane na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do składania ofert. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji. Warunki oraz szczegółowy zakres prawa opcji zostaną przekazane na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: Zadanie nr 1 – Indywidualny pakiet do likwidacji skażeń IPLS-1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w niniejszym postępowaniu przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji. Warunki oraz szczegółowy zakres prawa opcji zostaną przekazane na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do składania ofert