2. Verfahren
Verfahren
Titel: Blik op Barendrecht
Beschreibung: In de gemeentekrant Blik op Barendrecht informeert de gemeente inwoners over onder meer beleid, projecten en evenementen in de gemeente. Het belangrijkste criterium voor het selecteren van nieuws voor de Blik op Barendrecht is het al dan niet bestaan van een relatie tussen het gemeentelijk beleid en het nieuwsfeit. Wanneer er een verband kan worden gelegd tussen het beleid van de gemeente en het nieuwsfeit kan worden gesproken over een nieuwswaardig en publicabel artikel voor de Blik op Barendrecht. Bestaat die relatie niet of nauwelijks, is het nieuws niet geschikt voor publicatie. Het vertrekpunt voor het nieuws is altijd het gemeentehuis, het gemeentelijk beleid of ontwikkeling die daar nauw mee samenhangt. Uiteraard tellen ook de journalistieke nieuwscriteria zoals actualiteit en maatschappelijk relevantie mee in het bepalen van het nieuws. Zie voor meer informatie de bijlage. Voorwaarden - De overeenkomst heeft een initiële looptijd van 24 maanden en gaat in op 1 januari 2025. Na deze periode heeft Opdrachtgever het recht om de Overeenkomst tweemaal te verlengen met 12 maanden. - Voorwaarde is dat de vaste rubrieken en redactionele artikelen wekelijks huis-aan-huis op fullcolour print verschijnen. - Opdrachtnemer dient te beschikken over de volgende kerncompetenties: ervaring met opmaken, drukken en verspreiden van een printmedium met een oplage van minimaal 10.000 exemplaren. - Opdrachtnemer dient ervaring te hebben met het uitbrengen van een huis-aan-huisblad in de regio Barendrecht met een minimale bezorgkwaliteit van 85%. - Gemeente Barendrecht heeft de vrijheid om per uitgave te variëren in het aantal af te nemen pagina’s. - Gemeente Barendrecht vindt het belangrijk dat haar gemeentepagina’s worden gepubliceerd in een printmedium dat op alle adressen in de gemeente wordt bezorgd, ook in het buitengebied van de gemeente (uitgezonderd de adressen met een NEE/NEE-sticker). - Er wordt in ieder geval eens per twee jaar gerapporteerd over de bereikcijfers van het printmedium. - Gemeente Barendrecht vindt het belangrijk dat haar gemeentepagina’s worden gepubliceerd in een printmedium met een adequate afhandeling van bezorgklachten/nabezorging. - De Blik op Barendrecht wordt opgenomen in de digitale uitgave van het printmedium.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Blik op Barendrecht.
Beschreibung: Omschrijving van de opdracht In de gemeentekrant Blik op Barendrecht informeert de gemeente inwoners over onder meer beleid, projecten en evenementen in de gemeente. Het belangrijkste criterium voor het selecteren van nieuws voor de Blik op Barendrecht is het al dan niet bestaan van een relatie tussen het gemeentelijk beleid en het nieuwsfeit. Wanneer er een verband kan worden gelegd tussen het beleid van de gemeente en het nieuwsfeit kan worden gesproken over een nieuwswaardig en publicabel artikel voor de Blik op Barendrecht. Bestaat die relatie niet of nauwelijks, is het nieuws niet geschikt voor publicatie. Het vertrekpunt voor het nieuws is altijd het gemeentehuis, het gemeentelijk beleid of ontwikkeling die daar nauw mee samenhangt. Uiteraard tellen ook de journalistieke nieuwscriteria zoals actualiteit en maatschappelijk relevantie mee in het bepalen van het nieuws. Zie voor meer informatie de bijlage. Voorwaarden - De overeenkomst heeft een initiële looptijd van 24 maanden en gaat in op 1 januari 2025. Na deze periode heeft Opdrachtgever het recht om de Overeenkomst tweemaal te verlengen met 12 maanden. - Voorwaarde is dat de vaste rubrieken en redactionele artikelen wekelijks huis-aan-huis op fullcolour print verschijnen. - Opdrachtnemer dient te beschikken over de volgende kerncompetenties: ervaring met opmaken, drukken en verspreiden van een printmedium met een oplage van minimaal 10.000 exemplaren. - Opdrachtnemer dient ervaring te hebben met het uitbrengen van een huis-aan-huisblad in de regio Barendrecht met een minimale bezorgkwaliteit van 85%. - Gemeente Barendrecht heeft de vrijheid om per uitgave te variëren in het aantal af te nemen pagina’s. - Gemeente Barendrecht vindt het belangrijk dat haar gemeentepagina’s worden gepubliceerd in een printmedium dat op alle adressen in de gemeente wordt bezorgd, ook in het buitengebied van de gemeente (uitgezonderd de adressen met een NEE/NEE-sticker). - Er wordt in ieder geval eens per twee jaar gerapporteerd over de bereikcijfers van het printmedium. - Gemeente Barendrecht vindt het belangrijk dat haar gemeentepagina’s worden gepubliceerd in een printmedium met een adequate afhandeling van bezorgklachten/nabezorging. - De Blik op Barendrecht wordt opgenomen in de digitale uitgave van het printmedium.
Interne Kennung: 1