2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Piwniczna w ramach projektu Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowlanego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych oraz pełnieniem nadzoru autorskiego. Nr FENX.02.04IW.010065/24 Tytuł: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3) https:// www.feniks.gov.pl/. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części. Przedmiot zamówienia zostanie wykonany w następujących terminach (w zakresie każdej części): Etap I – 100 dni od dnia zawarcia Umowy, Etap II –18 miesięcy od dnia zawarcia Umowy, Etap III od dnia rozpoczęcia robót budowlanych nieprzerwanie do momentu odbioru końcowego i uzyskania pozwolenia na użytkowanie włącznie, nie dłużej jednak niż do 31 grudnia 2028 roku (wskazana data jest związana z upływem terminu rozliczenia umowy o dofinansowanie projektu). Dokumentacja projektowa musi być opracowana w oparciu o: Ustawę Prawo Zamówień Publicznych (Dz.U.2024 poz.1320 z późn. zm.),Ustawę z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz.U.2024 poz.725 z późn. zm.),Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy zakresu dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalnoużytkowego (Dz.U.2021 poz.2454 z póź.zm),Rozporządzenie Ministra Rozwoju z dnia 11 września 2020r. r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz.U.2021 poz.1679 z póź.zm), Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 23 czerwca 2003 r. w sprawie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia oraz planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (Dz.U.2003 nr 120 poz.1126 ). Dokumentację należy opracować z uwzględnieniem obowiązujących w Lasach Państwowych dokumentów – zgodnie z załącznikiem nr 2.3 do SWZ Uregulowania wewnętrzne Lasów Państwowych.
Vorherige Bekanntmachung: 197666-2025
Interne Kennung: SA.270.1.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322300 Planungsleistungen für Brücken, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Rozbiórka i budowa mostów w ciągu dróg leśnych w Leśnictwach: Szczawnik (1szt.) Runek (1 szt.) Łomnica ( 1szt.) oraz uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę i pełnienie nadzoru autorskiego. Zadanie realizowane w ramach projektu MRG3.
Beschreibung: Część I zamówienia obejmuje następujące zadania: 1. Nr rozliczeniowy zadania 03212.106 Nazwa inwestycji Rozbiórka obiektu mostowego nr inw. 244/176/21, budowa nowego obiektu mostowego 2. Nr rozliczeniowy zadania 03212.107 Nazwa inwestycji Rozbiórka obiektu mostowego nr inw. 244/160/21, budowa nowego obiektu mostowego 3. Nr rozliczeniowy zadania 03212.108 Nazwa inwestycji Rozbiórka obiektu mostowego nr inw. 244/157/21, budowa nowego obiektu mostowego Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.1.1.2025 część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71322300 Planungsleistungen für Brücken
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Rozbiórka i budowa mostów w ciągu dróg leśnych w Leśnictwach: Roztoka Mała (3 szt.) Roztoka Wielka (2 szt.) oraz uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę i pełnienie nadzoru autorskiego. Zadanie realizowane w ramach projektu MRG3.
Beschreibung: Część II zamówienia obejmuje następujące zadania: 1.Nr rozliczeniowy zadania 03212.101 Nazwa inwestycji Rozbiórka obiektu mostowego nr inw. 244/186/21, budowa nowego obiektu mostowego 2.Nr rozliczeniowy zadania 03212.102 Nazwa inwestycji Rozbiórka obiektu mostowego nr inw. 244/177/21, budowa nowego obiektu mostowego 3.Nr rozliczeniowy zadania 03212.103 Nazwa inwestycji Rozbiórka obiektu mostowego nr inw. 244/191/21, budowa nowego obiektu mostowego 4.Nr rozliczeniowy zadania 03212.104 Nazwa inwestycji Rozbiórka obiektu mostowego nr inw. 244/289/21, budowa nowego obiektu mostowego 5.Nr rozliczeniowy zadania 03212.105 Nazwa inwestycji Rozbiórka obiektu mostowego nr inw. 244/206/21, budowa nowego obiektu mostowego. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.1 do SWZ
Interne Kennung: SA.270.1.1.2025 część II