2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Leusden - Verwijderen onkruid op verhardingen
Beschreibung: De Aanbestedende dienst is voornemens om de onkruidbeheersing op verhardingen uit te besteden. De opdracht, voor een initiële periode van één (1) jaar met een mogelijkheid tot verlenging van één (1) maal één (1) jaar. De Aanbestedende dienst wenst een Overeenkomst af te sluiten met één professionele en betrouwbare Ondernemer ten behoeve van de uitvoering van de in het bestek vermelde Dienst(en). De Dienst (het verwijderen van onkruid op verharding) omvat onder andere: Onkruidvrij maken goten; Onkruidvrij maken elementen verharding; Onkruidvrij maken halfverharding; Toepassen verkeersmaatregelen ten behoeve van het onderhoud in de openbare ruimte. -
Interne Kennung: IBMN-2025-LEU-RR-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1