2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding ICT-hardware
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op de Europese aanbesteding voor het contracteren van (maximaal) drie (3) leveranciers voor de levering van ICThardware. Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure, waar de ‘inschrijving met de laagste prijs’ het uitgangspunt is. De omvang van levering zal afhangen van de individuele behoefte van de scholen. In het aanbestedingsdocument staat beschreven wat de geschatte opdrachten zullen zijn.
Interne Kennung: PO26ICTH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. De omvang van levering zal afhangen van de individuele behoefte van de scholen. In het aanbestedingsdocument staat beschreven wat de geschatte opdrachten zullen zijn.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel is om voor de Aanbestedende dienst drie raamovereenkomsten af te sluiten met een initiële looptijd van 24 maanden en een verlenging daarna van tweemaal 12 maanden. De maximale looptijd komt daarbij uit op 48 maanden.