471563-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Planungsleistungen im Bauwesen – Projekčné služby dopravného inžiniera
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projekčné služby dopravného inžiniera
Beschreibung: Predmetom zákazky je zabezpečenie komplexných projekčných služieb dopravného inžiniera a projektanta špecializovaného na projekty v oblasti cestnej dopravy, a to pre potreby strategických dokumentov, koncepčných riešení a všetkých stupňov projektovej dokumentácie stavieb. Súčasťou predmetu zákazky sú aj projekty v oblasti koľajovej dopravy vrátane električkovej dopravy, ktoré však verejný obstarávateľ predpokladá len v obmedzenom rozsahu. Podrobnejšie informácie sú dostupné v prílohe č. 2 a 3 súťažných podkladov.
Interne Kennung: 95215033
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322500 Technische Planungsleistungen für Verkehrsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001