471575-2026 - Ergebnis
Polen – OP-Ausrüstung und OP-Instrumente – Dostawa wyposażenia medycznego dla potrzeb Bloku Operacyjnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia medycznego dla potrzeb Bloku Operacyjnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia medycznego (Resektoskop bipolarny szt. 2 oraz Pompy histeroskopowej szt. 1) dla potrzeb Bloku Operacyjnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej
Vorherige Bekanntmachung322577-2026
Interne KennungDZ-271-1-45/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia medycznego dla potrzeb Bloku Operacyjnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej Lp. Przedmiot zamówienia Ilość A. Resektoskop bipolarny 2 B. Pompa histeroskopowa 1 Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w Formularzu Szczegółowa Oferta Cenowa - Specyfikacja Techniczna - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2