471646-2026 - Wettbewerb
Polen – Lehrmittel – Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. "Energetyk cyfrowa transformacja" - IV postępowanie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDoposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. "Energetyk cyfrowa transformacja" - IV postępowanie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem elementów wyposażenia pracowni dydaktycznych Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „Energetyk – cyfrowa transformacja”, w podziale na następujące części: Część 1: Meble do pracowni szkolnych ; Część 2: Fachowa literatura branżowa.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39162100 Lehrmittel, 22110000 Gedruckte Bücher, 22111000 Schulbücher, 22113000 Bücher für Bibliotheken, 22120000 Veröffentlichungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDoposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.„Energetyk – cyfrowa transformacja”-IV postępowanie - Meble do pracowni szkolnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem elementów wyposażenia pracowni dydaktycznych Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie w ramach realizacji zadania :Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „Energetyk – cyfrowa transformacja” - część 1 - Meble do pracowni szkolnych.
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelDoposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.„Energetyk – cyfrowa transformacja”-IV postępowanie - Fachowa literatura branżowa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa w ramach realizacji zadania pn. Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „Energetyk – cyfrowa transformacja” - część 2 - Fachowa literatura branżowa.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22110000 Gedruckte Bücher, 22111000 Schulbücher, 22113000 Bücher für Bibliotheken, 22120000 Veröffentlichungen