See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ Jižní Žatec - konektivita a infrastruktura školy
Beschreibung: Předmětem plnění je: • zvýšení bezpečnosti a související modernizace IT infrastruktury školy, • pořízení IT vybavení a koncových prvků. Zadavatel vymezuje pro realizaci veřejné zakázky následující dílčí části: 1) Realizace konektivity Předmětem plnění je modernizace technologií datové sítě a konektivity a zvýšení kybernetické bezpečnosti v objektu Základní školy, Žatec, Jižní 2777. Realizací projektu dojde k zajištění vysoké stability, spolehlivosti a bezpečnosti datové sítě naplněním Standardu konektivity škol (dále jen Standard konektivity). Podrobnější informace o předmětu plnění jsou obsaženy v přílohách č. 3 (výkaz výměr k ocenění), č. 4 (projektová dokumentace). 2) Pořízení IT vybavení a koncových prvků Předmětem plnění je pořízení IT vybavení a koncových prvků. Podrobnější informace o předmětu plnění jsou obsaženy v přílohách č. 3 (výkaz výměr k ocenění), č. 4 (projektová dokumentace).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZŠ Jižní Žatec - konektivita a infrastruktura školy - 1. část: Realizace konektivity
Beschreibung: Předmětem plnění je modernizace technologií datové sítě a konektivity a zvýšení kybernetické bezpečnosti v objektu Základní školy, Žatec, Jižní 2777. Realizací projektu dojde k zajištění vysoké stability, spolehlivosti a bezpečnosti datové sítě naplněním Standardu konektivity škol (dále jen Standard konektivity). Podrobnější informace o předmětu plnění jsou obsaženy v přílohách č. 3 (výkaz výměr k ocenění), č. 4 (projektová dokumentace).
Interne Kennung: ZŠ Jižní Žatec - konektivita a infrastruktura školy - 1. část: Realizace konektivity
Los: LOT-0002
Titel: ZŠ Jižní Žatec - konektivita a infrastruktura školy - 2. část: Pořízení IT vybavení a koncových prvků
Beschreibung: Předmětem plnění je pořízení IT vybavení a koncových prvků. Podrobnější informace o předmětu plnění jsou obsaženy v přílohách č. 3 (výkaz výměr k ocenění), č. 4 (projektová dokumentace).
Interne Kennung: ZŠ Jižní Žatec - konektivita a infrastruktura školy - 2. část: Pořízení IT vybavení a koncových prvků
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör