2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobilių autonominių robotų laboratorijos įranga (Atviras konkursas)
Beschreibung: Pirkimo Nr. 20841. Pirkimo objektas skaidomas į 3 dalis: 1 pirkimo dalis: Mobilus socialinis robotas; 2 pirkimo dalis: Mobili autonominė platforma; 3 pirkimo dalis: Asistuojanti robotinė platforma.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42997300 Industrieroboter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mobilus socialinis robotas
Beschreibung: Pirkimo Nr. 20841. 1 pirkimo dalis: Mobilus socialinis robotas.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Mobili autonominė platforma
Beschreibung: Pirkimo Nr. 20841. Mobili autonominė platforma.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Asistuojanti robotinė platforma
Beschreibung: Pirkimo Nr. 20841. 3 pirkimo dalis: Asistuojanti robotinė platforma.
Interne Kennung: 3