471690-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Isolatoren – EA Isolatoren t.b.v. Onderwijs- en Onderzoeksfaciliteit faculteit Diergeneeskunde
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEA Isolatoren t.b.v. Onderwijs- en Onderzoeksfaciliteit faculteit Diergeneeskunde
BeschreibungDe Universiteit Utrecht heeft behoefte aan een leverancier voor de levering, de installatie en het onderhoud van isolatoren. Wij hebben eind 2024 een openbare Europese aanbesteding gepubliceerd. Deze aanbesteding hebben wij teruggetrokken, omdat wij van mening waren dat de uitvraag niet zou leiden tot de beste match tussen onze vraag en het aanbod vanuit de markt. Wij hebben vervolgens en marktconsultatie gehouden en houden nu een nieuwe aanbesteding. In deze aanbesteding zijn enkele wijzigingen doorgevoerd ten opzichte van de vorige aanbesteding, in de verwachting dat onze vraag hiermee beter aansluit op het aanbod vanuit de markt. Kunt u isolatoren leveren? Dan nodigen wij u van harte uit om u in te schrijven op deze aanbesteding.
Interne Kennung24/600.601/001
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44111510 Isolatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
5. Los
LosLOT-0000