2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wsparcia związanego z utrzymaniem i monitorowaniem sieci oraz korelowaniem zdarzeń bezpieczeństwa w MJWPU w okresie 36 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie Zamawiającemu kompleksowej usługę typu SOC (Security Operations Center), wynajem trzech serwerów tworzących platformę dla SOC (Security Operations Center) oraz wsparcie na utrzymanie i monitorowanie sieci na zasadach określonych Umowie oraz w załącznikach do niej, które to wsparcie przede wszystkim zapewnić ma poprawne i nieprzerwane działanie każdego z Obszarów Technologicznych. Poszczególne Obszary Technologiczne podlegające wsparciu posiadane przez Zamawiającego to: 1) Routery Brzegowe – Cisco, 2x-Cisco C8300 2N2S; 2) Przełączniki LAN – Brocade/Ruckus ICX, 6x-ICX7450, 24x-ICX7250; 3) Urządzenia bezpieczeństwa – Palo Alto Networks, 2x-PA3410, 5x-PA220, Panorama; 4) Urządzenia sieci bezprzewodowej WiFi/WLAN, 2xZoneDirect1200, 29xAP-R510; 5) System OpenSource wspomagający monitorowanie infrastruktury IT – Zabbix (jeden serwer wirtualny, MySQL, aktualnie podłączonych 66 hostów); 6) System OpenSource Suricata IDS – będący częścią systemu SIEM; 7) System OpenSource monitorowania i korelacji zdarzeń bezpieczeństwa Elasticsearch SIEM lub inny równoważny system SIEM dostarczony przez Zamawiającego w ramach usługi typu SOC opisany w punkcie I w OPZ. Zamawiający dysponuje wszystkimi opisanymi urządzeniami i systemami wskazanych producentów. Posługiwanie się znakami towarowymi wskazanymi w treści niniejszego dokumentu jest więc uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. Zamawiający zaznaczył gdzie i na jakich zasadach dopuszczalne są rozwiązania równoważne
Vorherige Bekanntmachung: 245325-2025
Interne Kennung: WZP.331-1-8/25.U.WI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72710000 Lokalnetz
5. Los
Los: LOT-0001