See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DBDMH - DAS2023-031 - Diensten van decontaminatie van kledij van brandweerlieden
Beschreibung: MEERJARIGE OVERHEIDSOPDRACHT voor DIENSTEN op basis van BESTELLINGEN. Regelmatige decontaminatie/desinfectie met CO2, onderhoud, inspectie, herimpregnering en herstelling van interventiekledij van brandweerlieden, ten behoeve van de DBDMH (4 jaar).
Interne Kennung: SIAMU-DAS2023-031-F02__2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98312000 Textilreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Deze procedure heeft betrekking op de sluiting van een meerjarige overheidsopdracht voor diensten op basis van bestelbonnen met als doel de regelmatige decontaminatie/desinfectie met CO2, onderhoud, inspectie, herimpregnering en herstelling van interventiekledij van brandweerlieden, ten behoeve van de DBDMH (4 jaar).
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98312100 Imprägnieren von Textilien