471720-2026 - Ergebnis
Polen – Gummiwaren – KU.241/pn35_2026/KKW - Sukcesywne dostawy części zamiennych niezbędnych do wykonywania remontów wagonów tramwajowych 105N w podziale na 2 zadania
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKU.241/pn35_2026/KKW - Sukcesywne dostawy części zamiennych niezbędnych do wykonywania remontów wagonów tramwajowych 105N w podziale na 2 zadania
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych niezbędnych do wykonywania remontów wagonów tramwajowych 105N w podziale na 2 zadania: 1) Zadanie nr 1: Dostawa uszczelek do wyłazów dachowych oraz okien do tramwajów, 2) Zadanie nr 2: Dostawa uszczelek do drzwi tramwajowych, na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung331554-2026
Interne KennungKU.241/pn35_2026/KKW - Sukcesywne dostawy części zamiennych niezbędnych do wykonywania remontów wagonów tramwajowych 105N w podziale na 2 zadania
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19510000 Gummiwaren
5. Los
LosLOT-0005
TitelKU.241/pn35_2026/KKW - Zadanie nr 1: Dostawa uszczelek do wyłazów dachowych oraz okien do tramwajów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy uszczelek do wyłazów dachowych oraz okien do tramwajów na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia.
Interne KennungKU.241/pn35_2026/KKW - Zadanie nr 1: Dostawa uszczelek do wyłazów dachowych oraz okien do tramwajów
LosLOT-0006
TitelKU.241/pn35_2026/KKW - Zadanie nr 2: Dostawa uszczelek do drzwi tramwajowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy uszczelek do drzwi tramwajowych na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia.
Interne KennungKU.241/pn35_2026/KKW - Zadanie nr 2: Dostawa uszczelek do drzwi tramwajowych