See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa na rzecz Holding Łódź Sp. z o.o. ruchomości w postaci nakładów i środków trwałych poczynionych przez Wykonawcę na poprawę funkcjonalności obcego środka trwałego tj. nieruchomości i części nieruchomości położonych w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Holding Łódź Sp. z o.o. ruchomości w postaci nakładów i środków trwałych poczynionych przez Wykonawcę na poprawę funkcjonalności obcego środka trwałego tj. nieruchomości i części nieruchomości położonych w Łodzi przy: al. Ks. bp. W. Bandurskiego 7, al. ks. bp. W. Bandurskiego bez numeru, ul. Krzemienieckiej bez numeru, al. Unii Lubelskiej bez numeru na których znajdują się Hala Atlas Arena, Stadion Miejskie im. Władysława Króla i Hala Sport Arena, części nieruchomości położonych przy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 138 oraz ulicy Józefa bez numeru zabudowanych obiektami: stadionem piłkarskim z możliwością rozgrywania meczów rugby i organizacji koncertów z widownią tj. całkowicie zadaszonymi czterema trybunami wraz z parkingiem; części nieruchomości położonych w Łodzi przy ulicach 6 Sierpnia 71, 6 Sierpnia bez numeru oraz płk. dr. Stanisława Więckowskiego bez numeru zabudowanych m.in. stadionem żużlowym wraz z parkingiem; części nieruchomości położonych przy ul. Sępiej 7-11, 5, 3, Widzewskiej 13 i 15 i al. Piłsudskiego 148A zabudowanej m.in. boiskiem z nawierzchnią ze sztucznej trawy - poniesionych w czasie obowiązywania umów dzierżaw ww. nieruchomości zawartych z Miastem Łódź. Ponadto zamówienie obejmuje dostawę oprogramowania wraz z prawami niemajątkowymi oraz autorskimi prawami majątkowymi lub licencjami do utworów w rozumieniu ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku ( Dz. U. 2025 poz. 24 z późn. zm.) nabytych wraz z tymi ruchomościami a także cesję w zakresie roszczeń w stosunku do Miasta Łodzi o rozliczenie części nakładów oraz zobowiązanie Miejskiej Areny Kultury i Sportu Sp. z o.o. do zawarcia z podmiotami trzecimi odrębnych umów przelewu w zakresie rękojmi i gwarancji stanowiących zabezpieczenie należytego wykonania zobowiązania w stosunku do uprzedniej dostawy tych ruchomości. Wymienione w załączniku nr 1 nakłady i środki trwałe służą utrzymywaniu funkcjonalności ww. obiektów w ramach ich przeznaczenia oraz utrzymania ich w należytym stanie technicznym, zgodnie z wytycznymi właściciela oraz przepisami prawa. Częściowy wykaz przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do OPZ.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39717200 Klimageräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44212383 Schleusentore, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 38551000 Stromzähler, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45421130 Einbau von Türen und Fenstern, 44212300 Konstruktionen und Teile davon
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MOZ.SZ.2510.18.2025