2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wody amoniakalnej o stężeniu 24%±0,9% czystości technicznej dla instalacji SCR bloków energetycznych wraz z transportem w ilości 19 582 ton
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup wody amoniakalnej o stężeniu 24%±0,9% czystości technicznej dla instalacji SCR bloków energetycznych wraz z transportem w ilości 19 582 ton
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24413000 Ammoniak
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa dla ENEA Wytwarzanie sp. z o.o. wody amoniakalnej o stężeniu 24%±0,9% czystości technicznej dla instalacji SCR bloków energetycznych wraz z transportem w ilości 19 582 ton
Interne Kennung: NLP-SD.2100.3.2025