2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur referentiefunctionarissen RCP, RCMDL-arts, TCMDL-arts
Beschreibung: Bevolkingsonderzoek Nederland (BVO NL) is op zoek naar geschikte kandidaten voor de invulling van de referentiefuncties van regionaal coördinerend patholoog (RCP), regionaal coördinerend MDL-arts (RCMDL-arts) en toetsingscoördinator MDL-arts (TCMDL-arts) ten behoeve van het bevolkingsonderzoek darmkanker. Met deze aanbesteding willen wij overeenkomsten sluiten voor de inzet van medische professionals die de referentiefuncties uitvoeren. De opdracht betreft de inhuur van expertise op basis van een inspanningsverplichting en is persoonsgebonden. De totaalwaarde van deze opdracht op basis van een looptijd van 6 jaar is maximaal € 4.531.800 exclusief btw en reiskosten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht valt onder de CPV-code voor sociale en andere specifieke diensten (SAS-diensten) voor terbeschikkingstelling van medisch personeel (79625000-1). Daarom zal deze offerteprocedure (Europese, openbare aanbesteding) via een aangepast proces verlopen met inachtneming van de beginselen van transparantie, gelijke behandeling en proportionaliteit. De aanbestedingsprocedure verloopt uitsluitend via het e-mailadres inkoopcontractmanagement@bevolkingsonderzoeknederland.nl. De publicatie van de ‘aankondiging van opdracht’ en ‘aankondiging van gunning’ vindt plaats op de daartoe bestemde kanalen via het aanbestedingsplatform TenderNed. Op het genoemde aanbestedingsplatform zijn de aanbestedingsdocumenten en eventuele wijzigingen daarop naar aanleiding van de nota van inlichtingen rechtstreeks beschikbaar. De aanbestedingsprocedure verloopt verder via de e-mail. Dit betekent dat het verkrijgen van inlichtingen en het ontvangen van de inschrijving(en) schriftelijk via e-mail plaatsvindt. Hierover is gekozen om de communicatie tussen geïnteresseerden en inschrijvers en BVO NL voor deze aanbesteding te vereenvoudigen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79625000 Überlassung von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Regionaal Coördinerend Patholoog (RCP)
Beschreibung: Wij willen vier (4) overeenkomsten sluiten met professionals voor de invulling van de referentiefunctie RCP voor maximaal acht (8) uur per week. Zie voor meer informatie de offerteaanvraag. De opdracht betreft maximaal acht (8) uur per week per referentiefunctionaris (4). Voor alle referentiefuncties hanteren wij een vast tarief per uur van € 175,- exclusief btw. Dit is exclusief reiskosten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan worden verlengd.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Regionaal Coördinerend MDL-arts (RCMDL-arts)
Beschreibung: Wij willen vier (4) overeenkomsten sluiten met professionals voor de invulling van de referentiefunctie RCMDL-arts voor negen (9) tot maximaal elf (11) uur per week, afhankelijk van deelname aan werk- of projectgroepen. Zie voor meer informatie de offerteaanvraag. De opdracht betreft maximaal acht (8) uur per week per referentiefunctionaris (4) . Voor alle referentiefuncties hanteren wij een vast tarief per uur van € 175,- exclusief btw. Dit is exclusief reiskosten.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Toetsingscoördinator MDL-arts (TCMDL-arts)
Beschreibung: Perceel 3: Toetsingscoördinator MDL-arts (TCMDL-arts) Wij willen twee (2) overeenkomsten sluiten met professionals voor de invulling van de referentiefunctie TCMDL-arts voor gemiddeld drieënhalf (3,5) uur per week. Zie voor meer informatie de offerteaanvraag. De opdracht betreft gemiddeld drieënhalf (3,5) uur per week referentiefunctionaris (2). Voor alle referentiefuncties hanteren wij een vast tarief per uur van € 175,- exclusief btw. Dit is exclusief reiskosten.
Interne Kennung: 3