2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostosowanie oraz utrzymanie Systemu Informatycznego MEWA 2.0 na potrzeby programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021 – 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostosowanie oraz utrzymanie Systemu Informatycznego MEWA 2.0 na potrzeby programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021 – 2027 (dalej „System”), które w szczególności polegać będą na: 1) wykonaniu przez Wykonawcę Zadania I polegającego głównie na stworzeniu i wdrożeniu do Systemu zmian dostosowujących System do wymogów wdrażania funduszy UE w perspektywie finansowej 2021-2027 w ramach zamówionej puli 369 roboczogodzin; 2) wykonywaniu przez Wykonawcę Zadania II polegającego na utrzymaniu Systemu, głównie poprzez usuwanie zgłoszonych przez Zamawiającego błędów w Systemie w ramach zamówionej puli 1715 roboczogodzin
Vorherige Bekanntmachung: 245058-2025
Interne Kennung: WZP.331-1-2/25.U.WI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001