2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties Da Vinci College
Beschreibung: Onderhoud elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties Da Vinci College Het betreft het onderhouden van de elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties in 14 panden van het Da Vinci College. Op basis van de kosten voor preventief onderhoud in de afgelopen jaren is de geraamde waarde € 900.000,- inclusief btw voor de initiële looptijd (drie jaar) van de overeenkomst. Deze raming is echter afhankelijk van de uit te voeren projecten en de frequentie van storingen, waardoor de exacte waarde vooraf niet kan worden vastgesteld.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen, 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdrachtnemer wordt in deze overeenkomst verantwoordelijk gesteld voor het onderhoud aan de E- & W-installaties en de opvolging van storingen, met als doel minimale verstoring van het primaire proces van de gebruikers te garanderen.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden, 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen, 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd van de Overeenkomst is drie (3) jaar. Opdrachtgever heeft het recht deze initiële looptijd van de Overeenkomst vier (4) maal te verlengen met een periode van één (1) jaar. De totale duur van de Overeenkomst bedraagt niet meer dan zeven (7) jaren en eindigt aan het einde van de looptijd van rechtswege.