See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pomoce medyczne
Beschreibung: Pomoce medyczne w tym: igły, strzykawki, cewniki, kaniule jednorazowego użytku.
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 Obwód, układ oddechowy, filtr wdechowy, worki
Beschreibung: Obwód, układ oddechowy, filtr wdechowy, worki
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W trakcie obowiązywania umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji obejmującego prawo zwiększenia do 20% ilości w każdej z pozycji asortymentowych wskazanych w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 1A) - po cenach jednostkowych wskazanych w tym formularzu. W przypadku, gdy 20% w danej pozycji daje w wyniku ułamek, ilość objętą opcją zaokrągla się w dół do liczby całkowitej. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, albo w przypadku skorzystania w niepełnym zakresie, Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 Woda sterylna
Beschreibung: Woda sterylna
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 Jednorazowa rękojeść i łyżka światłowodowa
Beschreibung: Jednorazowa rękojeść i łyżka światłowodowa
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 Rurka intubacyjna zbrojona silikonowana
Beschreibung: Rurka intubacyjna zbrojona silikonowana
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 Jednorazowe rurki intubacyjne
Beschreibung: Jednorazowe rurki intubacyjne
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 Opaska mocująca
Beschreibung: Opaska mocująca
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 Cewniki, dreny, gąbka, czepek
Beschreibung: Cewniki, dreny, gąbka, czepek
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 Zestaw do przezskórnej tracheotomii
Beschreibung: Zestaw do przezskórnej tracheotomii
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 Zestaw do znieczulenia
Beschreibung: Zestaw do znieczulenia
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 Igła standard, igła Pencil Point
Beschreibung: Igła standard, igła Pencil Point
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 System zamknięty dostępu naczyniowego, jednorazowy układ oddechowy, rękojeść, łyżka do laryngoskopu
Beschreibung: System zamknięty dostępu naczyniowego, jednorazowy układ oddechowy, rękojeść, łyżka do laryngoskopu
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 Czujnik ProAQT
Beschreibung: Czujnik ProAQT
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia
Beschreibung: Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 Rurka Guedela
Beschreibung: Rurka Guedela
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 Rurka tracheostomijna
Beschreibung: Rurka tracheostomijna
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 Zestaw do drenażu jamy otrzewnej
Beschreibung: Zestaw do drenażu jamy otrzewnej
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 Bronchoskopy jednorazowe i akcesoria do nebulizacji kompatybilne z respiratorami GE
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18 Zestaw do pobierania wydzieliny
Beschreibung: Zestaw do pobierania wydzieliny
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19 Zestaw pomiarowy spirometrii i kalorymetrii
Beschreibung: Zestaw pomiarowy spirometrii i kalorymetrii
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20 System do zbiórki luźnego stolca
Beschreibung: System do zbiórki luźnego stolca
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21Cewnik seldingera
Beschreibung: Cewnik seldingera
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22 Maska krtaniowa żelowa
Beschreibung: Maska krtaniowa żelowa
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23 Łyżki jednorazowe do videolaryngoskopu
Beschreibung: Łyżki jednorazowe do videolaryngoskopu
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24 Systemy higieny jamy ustnej dla pacjentów respirowanych
Beschreibung: Systemy higieny jamy ustnej dla pacjentów respirowanych
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25 Jednorazowe łyżki do wideolaryngoskopu.
Beschreibung: Jednorazowe łyżki do wideolaryngoskopu.
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26 Pułapka wodna
Beschreibung: Pułapka wodna
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27 Podgrzewany układ oddechowy
Beschreibung: Podgrzewany układ oddechowy
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28 Zestaw osłony na głowicę USG
Beschreibung: Zestaw osłony na głowicę USG
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29 Igły do blokad
Beschreibung: Igły do blokad
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 30 Katetery
Beschreibung: Katetery
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31Elektroda neutralna
Beschreibung: Elektroda neutralna
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 32 Staplery, ładunki do staplera, trokary, osłona
Beschreibung: Staplery, ładunki do staplera, trokary, osłona
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 33 Stapler skórny
Beschreibung: Stapler skórny
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie 34 Igła Verresa, Ewakuator laparoskopowy
Beschreibung: Igła Verresa, Ewakuator laparoskopowy
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie 35 Cewnik typu Pezzer
Beschreibung: Cewnik typu Pezzer
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie 36 Olej parafinowy
Beschreibung: Olej parafinowy
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie 37 Szmatka hemostatyczna
Beschreibung: Szmatka hemostatyczna
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie 38 Dren Penrosea
Beschreibung: Dren Penrosea
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie 39 Dreny, wkłady workowe, zestaw do drenażu
Beschreibung: Dreny, wkłady workowe, zestaw do drenażu
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie 40 Dren , ostrze
Beschreibung: Dren , ostrze
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie 41 Mankiet do opaski uciskowej
Beschreibung: Mankiet do opaski uciskowej
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie 42 Druty KIRSCHNERA
Beschreibung: Druty KIRSCHNERA
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie 43 Taśma do chirurgicznego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu
Beschreibung: Taśma do chirurgicznego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie 44 Końcówka Poole
Beschreibung: Końcówka Poole
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie 45 Jednorazowa osłona na ramię C
Beschreibung: Jednorazowa osłona na ramię C
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie 46 Pojemniki z formaliną
Beschreibung: Pojemniki z formaliną
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 46
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie 47 Zestaw do cewnikowania
Beschreibung: Zestaw do cewnikowania
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 47
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie 48 Igła iniekcyjna
Beschreibung: Igła iniekcyjna
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 48
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie 49 Zestaw do nefrostomii
Beschreibung: Zestaw do nefrostomii
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 49
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie 50 Jednorazowe ostrze, osłona
Beschreibung: Jednorazowe ostrze, osłona
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 50
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie 51Zestaw do jejunostomi
Beschreibung: Zestaw do jejunostomi
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 51
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie 52 Układ oddechowy do respiratora Fabian i Avea
Beschreibung: Układ oddechowy do respiratora Fabian i Avea
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 52
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie 53 Układ oddechowy do InflantFlow i respiratora Fabian
Beschreibung: Układ oddechowy do InflantFlow i respiratora Fabian
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 53
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie 54 Akcesoria do aparatu Precision Flow
Beschreibung: Akcesoria do aparatu Precision Flow
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 54
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie 55 Worki do żywienia pozajelitowego dla noworodków
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 55
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie 56 Końcówki do odsysania, plastry, opaski
Beschreibung: Końcówki do odsysania, plastry, opaski
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 56
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie 57 Cewniki do żywienia
Beschreibung: Cewniki do żywienia
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 57
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie 58 Bezpieczna kaniula
Beschreibung: Bezpieczna kaniula
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 58
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie 59 Okularki do fototerapii, komory, maseczki
Beschreibung: Okularki do fototerapii, komory, maseczki
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 59
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie 60 Zestaw do odciągania pokarmu, butelka
Beschreibung: Zestaw do odciągania pokarmu, butelka
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 60
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie 61Rury do respiratora w inkubatorze transportowym
Beschreibung: Rury do respiratora w inkubatorze transportowym
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 61
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie 62 Jednorazowa maska do aparatu ambu
Beschreibung: Jednorazowa maska do aparatu ambu
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 62
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie 63 Jednorazowy układ do resuscytacji
Beschreibung: Jednorazowy układ do resuscytacji
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 63
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie 64 Akcesoria do inhalatora
Beschreibung: Akcesoria do inhalatora
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 64
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie 65 Miska nerkowata
Beschreibung: Miska nerkowata
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 65
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie 66 Szkiełka mikroskopowe
Beschreibung: Szkiełka mikroskopowe
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 66
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie 67 Przedłużacz do tlenu
Beschreibung: Przedłużacz do tlenu
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 67
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie 68 Igły do penów
Beschreibung: Igły do penów
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 68
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie 69 Wziernik do otoskopu
Beschreibung: Wziernik do otoskopu
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 69
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie 70 Elektroda do stymulacji serca
Beschreibung: Elektroda do stymulacji serca
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 70
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie 71 Elektroda
Beschreibung: Elektroda
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 71
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie 72 Filtr do respiratora PHILIPS
Beschreibung: Filtr do respiratora PHILIPS
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 72
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie 73 Zestaw do zakładania gastrostomii
Beschreibung: Zestaw do zakładania gastrostomii
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 73
Los: LOT-0074
Titel: Zadanie 74 Pętle do polipektomii
Beschreibung: Pętle do polipektomii
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 74
Los: LOT-0075
Titel: Zadanie 75 Akcesoria dla Endoskopii
Beschreibung: Akcesoria dla Endoskopii
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 75
Los: LOT-0076
Titel: Zadanie 76 Testy ureazowe
Beschreibung: Testy ureazowe
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 76
Los: LOT-0077
Titel: Zadanie 77 Zestaw wkładów
Beschreibung: Zestaw wkładów
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 77
Los: LOT-0078
Titel: Zadanie 78 Strzykawki
Beschreibung: Strzykawki
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 78
Los: LOT-0079
Titel: Zadanie 79 Cewniki do odsysania
Beschreibung: Cewniki do odsysania
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 79
Los: LOT-0080
Titel: Zadanie 80 Termometry, kieliszki, opaski, maszynki, pojemniki
Beschreibung: Termometry, kieliszki, opaski, maszynki, pojemniki
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 80
Los: LOT-0081
Titel: Zadanie 81 Aparaty do infuzji grawitacyjnych
Beschreibung: Aparaty do infuzji grawitacyjnych
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 81
Los: LOT-0082
Titel: Zadanie 82 Przedłużacz do pompy, cewniki, korki, mankiety
Beschreibung: Przedłużacz do pompy, cewniki, korki, mankiety
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 82
Los: LOT-0083
Titel: Zadanie 83 Papier, żel do usg, elektrody
Beschreibung: Papier, żel do usg, elektrody
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 83
Los: LOT-0084
Titel: Zadanie 84 Worek do moczu dobowy, tygodniowy
Beschreibung: Worek do moczu dobowy, tygodniowy
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 84
Los: LOT-0085
Titel: Zadanie 85 Bezpieczna kaniula
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 85
Los: LOT-0086
Titel: Zadanie 86 Bezpieczna Igła iniekcyjna
Beschreibung: Bezpieczna Igła iniekcyjna
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 86
Los: LOT-0087
Titel: Zadanie 87 Jednorazowy nakłuwacz
Beschreibung: Jednorazowy nakłuwacz
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 87
Los: LOT-0088
Titel: Zadanie 88 Koreczki
Beschreibung: Koreczki
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 88
Los: LOT-0089
Titel: Zadanie 89 Igły iniekcyjne
Beschreibung: Igły iniekcyjne
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 89
Los: LOT-0090
Titel: Zadanie 90 Przyrząd do kontroli
Beschreibung: Przyrząd do kontroli
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 90
Los: LOT-0091
Titel: Zadanie 91Haczyk na palec
Beschreibung: Haczyk na palec
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 91
Los: LOT-0092
Titel: Zadanie 92 Perforator
Beschreibung: Perforator
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 92
Los: LOT-0093
Titel: Zadanie 93 Zatyczka sterylna do cewników urologicznych i drenów
Beschreibung: Zatyczka sterylna do cewników urologicznych i drenów
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 93
Los: LOT-0094
Titel: Zadanie 94 Pas do KTG
Beschreibung: Pas do KTG
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 94
Los: LOT-0095
Titel: Zadanie 95 Utrwalacz do wymazów
Beschreibung: Utrwalacz do wymazów
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 95
Los: LOT-0096
Titel: Zadanie 96 Worki stomijne
Beschreibung: Worki stomijne
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 96
Los: LOT-0097
Titel: Zadanie 97 Ustniki do spirometru
Beschreibung: Ustniki do spirometru
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 97
Los: LOT-0098
Titel: Zadanie 98 Szyny Kramera, Zimmera
Beschreibung: Szyny Kramera, Zimmera
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 98
Los: LOT-0099
Titel: Zadanie 99 Łyżeczki dermatologiczne
Beschreibung: Łyżeczki dermatologiczne
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 99
Los: LOT-0100
Titel: Zadanie 100 Wymienne ostrza do strzygarki
Beschreibung: Wymienne ostrza do strzygarki
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 100
Los: LOT-0101
Titel: Zadanie 101 Obwód oddechowy do respiratora Trilogy Evo
Beschreibung: Obwód oddechowy do respiratora Trilogy Evo
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 101
Los: LOT-0102
Titel: Zadanie 102 Igła doszpikowa
Beschreibung: Igła doszpikowa
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 102
Los: LOT-0103
Titel: Zadanie 103 Pasy, kołnierze, opaski do stabilizacji
Beschreibung: Pasy, kołnierze, opaski do stabilizacji
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 103
Los: LOT-0104
Titel: Zadanie 104 Poduszki, koce jednorazowe
Beschreibung: Poduszki, koce jednorazowe
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 104
Los: LOT-0105
Titel: Zadanie 105 Mankiety do aparatów
Beschreibung: Mankiety do aparatów
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 105
Los: LOT-0106
Titel: Zadanie 106 Zestaw do drenażu opłucnej i odbarczania odmy
Beschreibung: Zestaw do drenażu opłucnej i odbarczania odmy
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 106
Los: LOT-0107
Titel: Zadanie 107 Mankiety do mierzenia RR
Beschreibung: Mankiety do mierzenia RR
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 107
Los: LOT-0108
Titel: Zadanie 108 Izotermiczny koc ratunkowy
Beschreibung: Izotermiczny koc ratunkowy
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 108
Los: LOT-0109
Titel: Zadanie 109 Zestaw do konikotomii
Beschreibung: Zestaw do konikotomii
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 109
Los: LOT-0110
Titel: Zadanie 110 Ambu
Beschreibung: Ambu
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 110
Los: LOT-0111
Titel: Zadanie 111 Ciśnieniomierz
Beschreibung: Ciśnieniomierz
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 111
Los: LOT-0112
Titel: Zadanie 112 Sprzęt do żywienia dojelitowego
Beschreibung: Sprzęt do żywienia dojelitowego
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 112
Los: LOT-0113
Titel: Zadanie 113 Zestaw inhalacyjny
Beschreibung: Zestaw inhalacyjny
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 113
Los: LOT-0114
Titel: Zadanie 114 Urządzenie do respiratora
Beschreibung: Urządzenie do respiratora
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 114
Los: LOT-0115
Titel: Zadanie 115 Cewnik do hemodializy
Beschreibung: Cewnik do hemodializy
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 115
Los: LOT-0116
Titel: Zadanie 116 Cewnik do hemodializy
Interne Kennung: ZZ.26.31.2026 zadanie 116