2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi emisji i dosyłu sygnałów radiowych dla Radia Katowice SA w likwidacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest -całodobowe świadczenie usług emisji programów Radia Katowice S.A. w likwidacji z niżej wymienionych obiektów nadawczych: 1. RTCN Częstochowa / Wręczyca Wielka 2. RTCN Katowice / Kosztowy 3. TSR Racibórz / ul. Cmentarna 4. RTON Wisła / Skrzyczne 5. SLR Katowice – Bytków 6. Komin Fortum Zabrze -całodobowy dosył sygnałów radiowych do w/w nadajników -całodobowe zapewnienie alternatywnego mobilnego punktu dostępowego Zamówienie obejmuje okres od 1 października 2026 r. do 30 września 2028r.
Interne Kennung: AFZ-61-4-4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64228200 Dienstleistungen des Übertragens von Hörfunksendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi emisji i dosyłu programów radiowych dla Radia Katowice SA w likwidacji.