2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przeciwciał i materiałów zużywalnych do badań immunohistochemicznych, diagnostycznych oraz antygenu predykcyjnego PDL1 wraz z dzierżawą systemów do wykonywania barwień immunohistochemicznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przeciwciał i materiałów zużywalnych do badań immunohistochemicznych, diagnostycznych oraz antygenu predykcyjnego PDL1 wraz z dzierżawą systemów do wykonywania barwień immunohistochemicznych. 2. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załącznikach nr 1, 2a i 2b do SWZ. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
Interne Kennung: WCPIT/EA/381-32/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung, 30192300 Farbbänder
5. Los
Los: LOT-0004
Beschreibung: Dostawa przeciwciał i materiałów zużywalnych do badań immunohistochemicznych, diagnostycznych oraz antygenu predykcyjnego PDL1 wraz z dzierżawą systemów do wykonywania barwień immunohistochemicznych
Interne Kennung: Dostawa przeciwciał i materiałów zużywalnych do badań immunohistochemicznych, diagnostycznych oraz antygenu predykcyjnego PDL1 wraz z dzierżawą systemów do wykonywania barwień immunohistochemicznych