471843-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Wasserzähler – Usluge servisa, ispitivanja i ovjeravanja vodomjera, nabava novih vodomjera i opreme za daljinsko očitanje
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge servisa, ispitivanja i ovjeravanja vodomjera, nabava novih vodomjera i opreme za daljinsko očitanje
Beschreibung: Usluge servisa, ispitivanja i ovjeravanja vodomjera, nabava novih vodomjera i opreme za daljinsko očitanje Grupa 1. Usluga servisa, ispitivanja i ovjeravanja vodomjera Grupa 2. Nabava novih vodomjera Grupa 3. Oprema za daljinsko očitanje vodomjera
Interne Kennung: V-1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usluga servisa, ispitivanja i ovjeravanja vodomjera
Beschreibung: Usluga servisa, ispitivanja i ovjeravanja vodomjera
Interne Kennung: V-1/2026-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50411100 Reparatur und Wartung von Wasserzählern
Los: LOT-0002
Titel: Nabava novih vodomjera
Beschreibung: Nabava novih vodomjera minimalne kvalitete opreme koja je predmet nabave koja je detaljno opisana u tehničkih specifikacija po pojedinim stavkama Troškovnika i samim Troškovnikom
Interne Kennung: V-1/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: Oprema za daljinsko očitanje
Beschreibung: Oprema za daljinsko očitanje sukladno tehničkim specifikacijama i Troškovniku
Interne Kennung: V-1/2026-3