2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění technologické a aplikační podpory provozu ICT infrastruktury úřadu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb převzetí spočívajících zejména v převzetí služeb od stávajícího poskytovatele, který poskytuje zadavateli služby podpory a provozu infrastruktury zadavatele, a to na základě plánu převzetí vypracovaného dodavatelem v rámci nabídky. Vybraný dodavatel bude dále poskytovat zadavateli služby spočívající v: i) poskytování technologické a aplikační podpory provozu infrastruktury a uživatelské podpory zadavatele za podmínek dle jednotlivých katalogových listů, ii) poskytování dalších služeb prostřednictvím členů realizačního týmu dodavatele dle požadavků zadavatele po celou dobu účinnosti Rámcové dohody, iii) případném poskytnutí služeb exitu spojených se závěrečným ukončením poskytování Služeb podle Rámcové dohody a spočívajících v přípravě a předání infrastruktury zadavatele novému poskytovateli na konci smluvního vztahu podle pokynů zadavatele. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 36775-2020
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72100000 Hardwareberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72700000 Computernetze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zajištění technologické a aplikační podpory provozu ICT infrastruktury úřadu (souhrn 2 čtvrtletí 2025) - TOTAL SERVICE a.s.
Interne Kennung: 2Q/2025